Remoska® T41/41 Tria Grey

Kód: T41/41
Akcia
Značka: Remoska
ZADARMOZADARMO €235 –30 %
TRIA rozklad 3
€235 –30 % €165
Skladom, u vás do 2 prac. dní

Hrniec na pečenie Remoska® Tria je multifunkčné zariadenie, ktoré vďaka trom rôznym pokrievkam urobí z jedného hrnca tri rôzne kuchynské spotrebiče.

 

  • Indukcia: Áno
  • Napätie: 220-240 V ~ 50-60 Hz
  • Príkon: 610 W
  • Využiteľný objem: 4,5 litra pre varenie/3 litre pre pečenie
  • Priemer hrnca: 28 cm
  • Výška hrnca: 13 cm
  • Doporučená max. výška pokrmu: 8,5 cm pre varenie/6-8 cm pre pečenie
  • Sklo na pokrievke: Áno
  • Váha (brutto/netto): 8,5 kg/6,5 kg
  • Trojvrstvový nepriľnavý povrch vystužený čiastočkami oxidu titánu

Doprava zdarma

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrniec na pečenie Remoska® Tria je multifunkčné kuchynské zariadenie, ktoré vďaka trom rôznym pokrievkam urobí z jedného hrnca tri rôzne kuchynské spotrebiče.

Základom multifunkčného zariadenia je objemný hrniec, ktorý je z vnútornej aj vonkajšej časti potiahnutý trojvrstvovým nepriľnavým povrchom. K hrncu sú pripevnené dva úchyty. Úchyty sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolávajúceho  teplotám až do 220°C a tým umožňujú bezpečnú manipuláciu a tiež možnosť pečenia v trúbe. Úchyty sú v šedej farbe.

Súčasťou balenia sú 3 rôzne pokrievky s designovými a funkčnými prvkami:

1) Pokrievka s výhrevným telesom:

Horná časť pokrievky je vyrobená z nerezového plechu. Spodná časť pokrievky je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic. Prebytočná para, vznikajúca pri pečení, je odvádzaná dutými skrutkami v pokrievke. Pokrievka má sklenené okienko.  Prívodný kábel s euro konektorom a európskou zástrčkou (alebo podľa požiadaviek zahraničných odberateľov) je odnímateľný od rukoväte. Vypínač je umiestnený na hornej časti pre pravákov aj ľavákov. Pokrievka je navrhnutá tak, aby mohla byť položená na pracovnú plochu výhrevnou časťou smerom nahor. V kombinácií s výhrevnou pokrievkou je možné elektrický hrniec na pečenie Remoska® Tria použiť k príprave pokrmov varením, pečením, dusením a zapekaním.

2) Sklenená pokrievka:

Sklenená pokrievka je vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je po obvode vybavené silikónovým tesnením. Špeciálny profil okraja pokrievky je šetrný k okrajom hrnca a zároveň prirodzene reguluje množstvo odvádzanej pary z hrnca. Spoločne s regulačnou dierkou umožňuje variť zdravo s malým množstvom vody.

3) Soft-tlaková pokrievka:

Soft-tlaková pokrievka v kombinácií s objemným hrncom je ideálnym pomocníkom pre pomalý spôsob šetrného varenie pod miernym tlakom, ktoré v pripravovanom pokrme zachováva všetky minerály a vitamíny. Pokrievka je vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je po obvode vybavené silikónovým tesnením. Patentovaný spôsob uchytenia pokrievky umožňuje ovládanie (otvorenie a zatvorenie pokrievky) pomocou jednej ruky. Na pokrievke je umiestnený regulačný ventil so silikónovým krytom a poistný ventil.

Súčasťou balenia je praktický stojan, ktorý je vyrobený z teplotne odolného plastu.

Remoska® Tria je vhodná na indukciu.   

 

Dodatočné parametre

Kategória: Remoska® Tria
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.5 kg
Objem: 4,5 litru pro vaření/3 litry pro pečení
Příkon: 610 W
Průměr hrnce: 28 cm
Váha brutto/netto: 8,5 kg/6,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: