Vernostný systém

Vernostný program s názvom „Remoska Family“ je naša forma poďakovania za nákupy, ktoré uskutočňujete v našom internetovom obchode. Poskytujeme systém bonusov pre našich lojálnych a pravidelných zákazníkov za ich nákupy a ďalšie interakcie, ako je registrácia a prihlásenie sa k odberu noviniek. Suma, ktorú miniete na naše výrobky, bude automaticky konvertovaná na body podľa kľúča 1,15 EUR = 1 kuchtík. Tento bonusový program je dostupný iba pre registrovaných zákazníkov.

Ako môžem získať kuchtíky?

Kuchtíky získavate za každý dokončený a zaplatený nákup. Keď nazbierate dostatok kuchtíkov, môžete ich využiť pri ďalšom nákupe. Inými slovami, čím viac utrácate, tým lepšie odmeny môžete získať. Kuchtíky budú pripísané na váš účet až po zaplatení objednávky, nie ihneď po nákupe. Ak dôjde k zrušeniu objednávky alebo vystaveniu dobropisu (keď sa vráti neprevzaté alebo vrátené tovar), kuchtíky budú odpočítané rovnakým spôsobom, ako boli pripísané. 

Existujú aj ďalšie spôsoby, ako získať body?

Áno, existujú. Za registráciu v našom systéme obdržíte 30 kuchtíkov. Za prihlásenie sa k odberu našich noviniek získate ďalších 20 kuchtíkov.

Ako môžem využiť nazbierané kuchtíky?

Nazbierané kuchtíky môžete využiť na získanie zliav. Aktuálny stav vašich kuchtíkov môžete skontrolovať po prihlásení sa do svojho používateľského účtu. V košíku uvidíte stav kuchtíkov a môžete sa rozhodnúť, či ich chcete využiť.

Kombinácia zľavových kupónov

Nie je možné využiť kuchtíky a zľavový kupón v jednej objednávke. Ak chcete uplatniť zľavový kupón, nebudete môcť využiť kuchtíky na zníženie ceny objednávky a naopak. Použitie zľavového kupónu ovplyvní celkovú sumu objednávky a tým aj celkový počet získaných kuchtíkov.

Ako môžem sledovať stav mojich kuchtíkov?

Prehľad o vašich kuchtíkoch je k dispozícii po prihlásení sa do svojho účtu a kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení zistíte aktuálny stav vašich kuchtíkov na základe vašich nákupov. Upozorňujeme, že počet vašich kuchtíkov bude zaznamenaný až po zaplatení objednávky. Po využití vašich kuchtíkov sa ich počet okamžite zníži na vašom účte.

Čo sa stane s mojimi kuchtíkmi, ak vrátim produkt, ktorý som kúpil bez použitia kuchtíkov?

Ak vrátite zakúpený produkt, tak sa vám tiež odpočítajú získané kuchtíky. Vaša bodová bilancia sa vráti do stavu, aký bol pred nákupom tohto produktu.

Ako dlho sú moje kuchtíky platné?

Kuchtíky majú platnosť 365 dní. Preto odporúčame ich využívať pravidelne a s predstihom!

Ďalšie informácie

Kuchtíky nie sú peňažná mena a nemajú žiadnu finančnú hodnotu. Máme právo kedykoľvek zmeniť pravidlá programu alebo ho zrušiť. V prípade zneužitia alebo podvodu budeme nútení pozastaviť vaše právo zúčastniť sa tohto programu. Pri výmene tovaru nie je možné kuchtíky uplatniť!